VALLAHİ OLDU

VALLAHİ OLDU

18 TL

Yazar : Mutlu ÇELİK

Hızla artan baskı sayısı, ilginç polisiye olayların ve belgelerin sunulduğu, son günlerin en fazla konuşulan kitabı.

Kategori: Roman

Yazar: Mutlu ÇELİK

Yayınevi: Alter

Çıkış Tarihi: 2016

SİPARİŞ VER
  • Birilerinin emir ya da izniyle yazılan bir kitap değildir.
  • Yeminle emanet edilen devlet bilgilerini, güvenle verilen ihbarları, itirafları anlatan bir kitap değildir.
  • Görevdeyken gördüğü haksızlıklara, hukuksuzluklara sessiz kalıp, yerinin değiştirilmesini dahi göze alamayan, emekli olunca yazarak vicdanını rahatlatmak ve para kazanmak isteyen kurnaz ve hırsız esnaf kitabı değildir.
  • Sessizliğiyle ortak olduğu günahın utancını şerefsizce bağırarak bastırmaya çalışan bir kitap değildir.
  • İstihbarat gizeminin röntgenci beklentisine yazılan bir kitap değil. Bu kitap; Görev “görmektir” görmek “ susmamaktır” diyen bir kitaptır. 1978 de Polis Kolejinin kapısında başlayıp 2015’ e kadar 9 Cumhurbaşkanı, 16 Başbakan, 34 İçişleri Bakanı, 20 Emniyet Genel Müdürü, 16 Vali, 24 Emniyet Müdürü, 9 Daire Başkanı, 10 il, 2 ilçe, 22 birim değişikliği yaşamış bir polisin “eğilmezlik” savaşının acı, komik ve ilginç hikayesidir.

Fiyatlarımızın tümüne KDV ve kargo ücreti dahildir. Kapıda Ödeme seçeneği tercih edildiğinde gönderim Yurtiçi Kargo ile yapılacaktır. Banka Havalesi tercih edilmesi durumunda gönderim yapılmasını istediğiniz kargo firmasını Notlar bölümünden bize iletebilirsiniz. Aksi belirtilmediği durumlarda gönderimler Yurtiçi Kargo ile alıcı ödemeli şekilde yapılacaktır.

Banka havalesi ile kitaplarını satın almak isteyen okurlarımız için banka hesap bilgilerimiz aşağıda belirtilmiştir. Havale esnasında açıklama bölümüne lütfen “Mutlu Çelik Kitapları Sipariş” ibaresini eklemeyi unutmayınız.

İş Bankası Akay Şubesi
IBAN TR15 0006 4000 0014 2010 8267 61
Plato Medya Yapım Fotoğraf Organizasyon Gıda Turizm Teknik Danışmanlık Hizmetleri - Himmet Polatel

Her hakkı saklıdır © 2016 | Web Tasarım Ajans Levni